MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY DR CYJ

Dr Cyj – jest to pierwszy na świecie preparat peptydowy stosowany w terapii wypadania włosów, który skutecznie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.

Dr Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych ze stabilizowanym kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe.

 

Działanie:

Częściowo stabilizowany kwas hialuronowy, zawarty w Dr Cyj Hair Filler, ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji i aktywnych składników preparatu. Niewielkie stale uwalniane dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach, a po wniknięciu w skórę, peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów.

Zabieg z wykorzystaniem Dr Cyj Hair Filler pobudza krążenie i odżywia owłosioną skórę głowy, odnawia mieszki włosowe i przyspiesza porost włosów, pielęgnując przy tym skórę głowy.

 

Dr Cyj – Efekty:

Pierwsze zauważalne efekty widoczne są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów, składających się na kompletny program zabiegowy. Zabieg hamuje proces wypadania włosów, działając na poziomie genów i DNA. Pobudza wzrost nowych włosów – szczególnie w fazie anagenu.

Zabieg rekomendujemy dla kobiet i mężczyzn w leczeniu problemów z włosami o różnym nasileniu i podłożu.

 

Dr Cyj przebieg zabiegu:

Preparat podajemy metodą iniekcji, cieniutką igłą z ampułkostrzykawki w postaci mezoterapii igłowej. Niewielka bolesność w trakcie zabiegu, obserwowana u Pacjentów szczególnie wrażliwych, nie wymaga podawania znieczulenia. Zabieg trwa ok. 20 min. i jest rozpisany na 4 kolejne powtórzenia w odstępie 2 tygodni.

Co bardzo ważne, dla powodzenia procesu leczenia, w trakcie trwania kuracji bezwzględnie zakazane jest spożywanie alkoholu – nawet w niewielkich ilościach.

Dla podtrzymania efektu i przedłużenia działania zabiegu Dr. Cyj Hair Filler zalecamy wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii iniekcji preparatem.

 

Wskazania:

  • pacjenci z alopecją (łysieniem) – hamowanie wypadania włosów
  • osoby z cienkimi, przerzedzonymi włosami
  • po przeszczepie włosów w celu ich wzmocnienia
  • przyspieszenie wzrostu włosa

 

Przeciwwskazania:

  • choroba nowotworowa
  • stan zapalny okolicy owłosionej skóry głowy
  • otwarte rany okolicy owłosionej skóry głowy
  • ciąża i okres karmienia piersią